PAKIET FULL SERVICE

 Strona główna / PAKIET FULL SERVICE

PAKIET FULL SERVICE

pozycjonowanie stron internetowych

Przyjęty model oznacza, że w przypadku podjęcia współpracy usługi będą kompleksowo świadczone przez naszą firmę oraz poparte całkowitym wsparciem działu technicznego.  

Pozycjonowanie oraz pełne wsparcie przy optymalizacji strony www wraz z przeprowadzeniem kampanii badawczej. 
 
W tym modelu współpracy naszym zadaniem jest infrastrukturalne rozproszenie contentu oraz zapewnienie technicznej i marketingowej asysty w czasie naszej stałej współpracy. Dla każdej ze stron promocyjnych rezerwujemy w naszym systemie odrębny serwer, system autonomiczny aby maksymalnie zwiększyć efekt marketingowy dla promowanej strony www. Mówiąc prościej, Państwo dostarczacie nam treści oraz środki na domeny, na których tworzone będą strony reklamowe, przechwytujące, lub wizytówkowe, a my zajmujemy się resztą, czyli wyszukaniem domeny o możliwie najlepszych parametrach, przechwyceniem jej, stworzeniem stron reklamowych oraz  nadzorowaniem poprawności przebiegu kampanii. To Państwo decydujecie w każdym miesiącu, ile stron reklamowych możemy stworzyć – oczywiście sugestie na temat ich liczby również będą inicjowane przez naszego konsultanta SEO.
 
Wszystkie nasze działania będą nakierowane na zwiększenie sprzedaży poprzez stworzenie branżowego środowiska reklamowego  całkowicie pod kontrolą Państwa marki. Środowisko to nic innego jak strony www, które oprócz pozycjonowania pełnią inną ważną funkcję – przechwytują ruch z wyszukiwarki i kierują go do Państwa oferty. Tym samym, użytkownicy trafiający na Państwa stronę z naszego systemu mogą stać się Państwa klientami. Ponadto, co najważniejsze – tworzone przez nas strony należą do Państwa. Nawet jeżeli zdecydowalibyście się Państwo na zerwanie współpracy, zarejestrowane na Państwa koncie domeny oraz treści pozostają Państwa własnością i zostaną Państwu przekazane przez nasz dział techniczny.
  
To co odróżnia nas od konkurencji to pełna kontrola nad tworzonymi stronami (linkami), które budujemy sami. W każdej chwili możemy dodać, zmienić bądź usunąć treści z tworzonych przez nas stron przechwytujących. Nie dodajemy linków w katalogach czy serwisach ogłoszeniowych, gdyż to wbrew wytycznym Google.   
Zanim przystąpimy do budowania struktury linków do strony, przeprowadzimy optymalizację Państwa strony lub dostarczymy Państwu dokumentację z listą sugerowanych zmian w treści. Jeżeli zmiana treści jest niemożliwa, zaproponujemy inne rozwiązania zgodne z polityką Google.

 

KOSZT: od 750 zł netto/msc