PAKIET INDYWIDUALNY

 Strona główna / PAKIET INDYWIDUALNY

PAKIET INDYWIDUALNY

samodzielne pozycjonowanie

Opiera się na samodzielnej obsłudze kampanii przez Klienta. Usługą jest dostęp do aplikacji FusionSystem, dzięki której użytkownik może samodzielnie prowadzić działania marketingowe dla swojej marki. Przez pierwszy miesiąc współpracy nasi konsultanci pomagają w prowadzeniu kampanii dla Klienta. Po upływie pierwszego miesiąca nasi konsultanci dalej są do Państwa dyspozycji w razie jakichkolwiek potrzeb, lecz nie zajmują się już konfiguracją kampanii.

Czym jest FusionSystem?

FusionSystem to oprogramowanie ułatwiające prowadzenie kampanii marketingowych w Internecie. Zasada działania aplikacji jest bardzo prosta - tworzymy strony internetowe wysokiej jakości, z unikalną treścią na przechwyconych domenach i polecamy na nich usługi/produkty naszej firmy. Skutkiem ubocznym tych działań jest właśnie pozycjonowanie oraz zwiększenie ruchu na stronie firmy. FusionSystem to mocno rozbudowane i unikalne narzędzie o wielu funkcjonalnościach:

• Rejestracja domen,

• Prosty kreator w pełni funkcjonalnych stron www,

• Copywriting – moduł zlecania tekstów do copywriterów w bardzo atrakcyjnych stawkach, szybkie parafrazy tekstów z gwarancją unikalności (również w języku angielskim),

• Monitoring pozycji dla wielu stron,

• Analityka – statystyki ruchu na stronach oraz podstronach, zmiany liczby domen polecających oraz backlinków,

Główna zaletą systemu jest to, że może obsługiwać go niemal każdy, gdyż nie wymaga to rozległej wiedzy informatycznej. 

 

KOSZT: 2500 zł netto/rok

 

Cena obejmuje dostęp do aplikacji FusionSystem przez okres 12 miesięcy oraz jednodniowe szkolenie (online lub w siedzibie naszej firmy) z zakresu użytkowania systemu. Ponadto użytkownik otrzymuje stały dostęp do materiałów szkoleniowych.

Wszelkie usługi wymagające interwencji działu technicznego, jak: audyt kampanii, optymalizacja witryny, szablon dedykowany, wprowadzenie nowych funkcjonalności etc. są dodatkowo płatne.